Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Lokale użytkowe na sprzedaż Pawłowo - Oferty sprzedaży lokali użytkowych

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

3 000 000 zł2 645,20 m² 1 134,13 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Wyjątkowa oferta - na sprzedaż nieruchomość o charakterze produkcyjno-magazynowym. Lokalizacja: pawłowo -.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Pawłowo

Pawłowo,pomorskie

1 565 000 zł500 m² 3 130 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Kontakt: alicja Skonieczna tel.   Mamy przyjemność przedstawić Państwu nieruchomość, w miejscowości Pawłowo, 6 km od centrum Chojnic. Idealną pod inwestycje, jako działalność.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Mickiewicza

Pruszcz Gdański(Pawłowo + 21 km)

2 490 000 zł260,28 m² 9 566,62 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

NA sprzedaż pawilon handlowy Z 8 lokalami dwu pokojowymi, wszytkie wynajęte, roi: 8% atuty inwestycji: - lokalizacja w centrum Pruszcza Gdańskiego - Doskonała inwestycja - Przejecie.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Pocztowa

Trąbki Wielkie(Pawłowo + 9 km)

1 489 000 zł1 063,55 m² 1 400,03 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż wolnostojący

Wiele możliwości inwestycyjnych, pod różne rodzaje działalności! obiekty po zakładzie produkcyjnym osm maćkowy! lokalizacja: trąbki Wielkie to wieś położona w powiecie gdańskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy, ul. Królewska

Człuchów(Pawłowo + 19 km)

950 000 zł179,20 m² 5 301,34 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokale usługowo handlowe centrum Rynek miasta. Powierzchnia łącznie 179,20 m2. Lokal położony na parterze 90,62 m2, wejście bezpośrednio z ulicy róg Królewskiej i Rynek. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal z przeznaczeniem na produkcję, ul. Pocztowa

Trąbki Wielkie(Pawłowo + 9 km)

1 500 000 zł1 063,55 m² 1 410,37 zł/m²

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty Wyjątkowa nieruchomość, z potencjałem na rozwój i rozbudowę. Lokalizacja Na sprzedaż obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł390 m² 2 307,69 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal Obiekt Centrum Inwestycja Na sprzedaż nieruchomość zabudowana o powierzchni 508m2 , budynkiem usługowym o powierzchni użytkowej 390m2 , zlokalizowana w ścisłym centrum Człuchowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 225 000 zł400 m² 3 062,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Oferujemy na sprzedaż nieruchomość gruntową zabudowaną w woj. mazowieckim, powiat ciechanowski, miasto Ciechanów, obręb 0010 Śródmieście przy ulicy Armii Krajowej 2a o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Obiekt noclegowy z parkingiem Sitno

Sitno(Pawłowo + 24 km)

3 290 000 zł341,94 m² 9 621,57 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Sitno to malownicza wieś położona w samym środku lasu, pomiędzy jeziorami Sitno, karlikowskim oraz Głębokim, na terenie Kartuskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu. Dzięki położeniu z dala.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy

Ludwisin,Legionowo(Pawłowo + 24 km)

3 490 000 zł687,44 m² 5 076,81 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż działka o powierzchni 1703 m zabudowana budynkiem piętrowym usługowo-handlowym o powierzchni użytkowej 270,25 m z dostępem do garażu wolnostojącego oraz dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Godziszewo

Godziszewo(Pawłowo + 11 km)

650 000 zł290 m² 2 241,38 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nieruchomość komercyjna Godziszewo promocja - nowa cena! Na sprzedaż bardzo atrakcyjna nieruchomość komercyjna w świetnej lokalizacji przy głównej trasie, droga na Starogard Gdański,.